behramkaçar1

Gülsuyuspor’da Kongre Sonrası Yeni Yönetim Belli Oldu

Abone Ol
Daha Fazla

Gülsuyuspor’da Kongre Sonrası Yeni Yönetim Belli Oldu Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Gülsuyuspor Kulübü’nün yaptığı kongrede tek liste halinde yapılan seçimde yeni yönetimi belli oldu. Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi Kardelen 2 salonunda yapılan kongrede mevcut başkan Bayram Berham Kaçar yeniden başkan seçildi.

11 kişilik asil ve 11 kişilik yedek yeni yönetimiyle birlikte 2019-2020 sezonunda iddialı olduklarını söyleyen Bayram Berham Kaçar ’’Bu bir devir teslim durumundan ibarettir. Buraya gelenlerin hepsi Gülsuyuspor’un sevgisiyle buraya gelmiştir dedi. Olağanüstü Genel Kurul’da Divan Başkanlığı’nı, oy çokluğu ile seçilen Adem Etirli, Divan Başkan Yardımcıları Yaşar Aksu ve Talip Yıldırım, yönetti. ardından saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla gündemdeki 11 maddenin görüşülmesine başlandı.

Kongreye CHP Niğde milletvekili Ömer Fethi Gürer, CHP Maltepe İlçe Başkanı Savaş Yücel, Maltepe belediye Meclis Üyesi Ercan Konak, Maltepe Belediyesi Spor Müdürü Hamit Korkmaz, Gülsuyuspor eski başkanı Bekir Uluğ, Zümrütevler Spor Kulübü Başkanı Zafer Yıldırım, Girnespor Kulübü Başkanı Uğur Canayakın, Maltepe Fenerbahçeliler derneği ve Giresunlular Derneği Başkanı Erdi Akşen Gülsuyu Mahallesi Muhtarı Necdet Tümer de katıldı.

Faaliyet raporunu okuyan Gülsuyuspor Başkanı Bayram behram Kaçar, 12 yıl mahrumiyetin ardından Gülsuyuspor sahasını yeniden camiaya kazandıran Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a teşekür etti. Ülkeye faydalı yurttaşlar yetiştirmeyi ve gençleri kötü alışkanlıklardan koruayı hedeediklerini vurgulayan Behram Kaçar, Gülsuyuspor Stadı sadece Gülsuyuspor’a değil, tüm Maltepe’ye hizmet ettiğini belirterek, “5 bine yakın sporcu bu tesislerde idman yapıyor. Kendi olanaklarımızla yaşamaya çalışıyoruz. Tesisimize tamamen bağışlarla bir boks salonu kazandırdık. Kulübümüzün kurucusu rahmetli Asım kara başta olmak üzere bu kulübe hizmet eden, bizlere örnek ve öncü olan tüm büyüklerimize huzurunuzda teşekkürü bir kez daha borç biliyorum. Bir yerlere geldiysek abilemizin sayesinde geldik” dedi. Başkan Behram Kaçar daha sonra kulübün başarılı sporcularını sahneye davet ederek hepsini kutladı.

Yorumlar kapalı.