erol kaya maltepe sivaslılar

Güvendiğiniz partilere oy verin

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya ”Güvendiğiniz partilere oy verin” dedi.

Maltepe Sivaslılar derneğini ziyaret eden İstanbul Milletvekili Erol Kaya, vatandaşları 1 Kasım seçimlerinde sandığa giderek oy vermeye çağırdı. ”Güvendiğiniz partilere, güvendiğiniz adaylara oy verin diyen İstanbul Milletvekili Erol Kaya, çocuklarımızın geleceği için, ülkemizin istikrarı için sizlerden destek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Biz AK Parti olarak öz eleştirimizi yaptık
AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya ”Türkiye’de yaptığımız hizmetler ile değişimin öncüsü bir partiyiz. Geçtiğimiz süreçte biz de kendimizi eleştiriyoruz. Biz ne hata yaptık ki %49’dan %41’e düştük. Biz kendimizdeki eksikliğimizi, yanlışlığımızı biliyoruz. Ancak unutmayın ki AK Parti %41 oy alarak Türkiye’nin en fazla oy alan partisidir. 7 Haziran seçimlerinde vatandaşlar bize 258 Milletvekili vererek CHP, MHP ve HDP’nin toplamı kadar oy almış bir partidir. Muhalefet partilerine gelin iktidara ortak olun dedik. Kiminin sarı çizgisi, kiminin kırmızı çizgileri vardı. Kimi ön şartlıydı, kimi ön yargılı. Hepinizin bildiği gibi 1 Kasım’da erken seçim için huzurunuza bir daha geliyoruz. Size bir doktor lazım olduğunda doktorun AK Partilimi, Sivaslı mı, dindar mı, dinsiz mi olduğuna bakmaz, iyi bir doktor ararız. Doktoru iyi seçemezseniz hastayı kaybedersiniz. Ülkemizde birlik, dirlik ve bütünlük istiyorsak eğer, AK Parti kadroları olarak size 2 şeyin sözünü veriyoruz.

1; Çok çalışacağız, 2; Samimiyiz.

Türkiye’nin geldiği nokta herkesin malumudur.

Bardağın dolu tarafını da görmek lazım
AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya ”Bardağın dolu tarafında AK Parti’nin Türkiye’de gerçekleştirdiği hizmetleri vardır. Bardağın boş tarafında ise eksiklerimiz, yanlışlarımız olabilir. Bunlardan ders çıkardık. 4 Ekim günü Sayın Başbakanımız seçim beyannamesini açıklayacak. Orada herkes bizim bu seçimden aldığımız dersi göreceklerdir. Vatandaşlarımızı 1 Kasım seçimlerinde inandıkları partiye ve adaya oy vermeye davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantıya AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban, Maltepe Sivaslılar Dernek Başkanı Resul Gürsoy ve çok sayıda dinleyici katıldı.

Yorumlar kapalı.