HULUSİ-ŞENTÜRK

Hulusi Şentürk adım adım Esenkent’i gezdi

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hulusi Şentürk, seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. 48 yıllık Maltepe’li olan Hulusi Şentürk, adaylık sürecine de Maltepe’ye ağırlık vererek başladı. 2 gün üst üste Maltepe’nin sokaklarını arşınlayan Hulusi Şentürk, Maltepe’lilerden destek, dua ve oylarını esirgememelerini istedi.

Hulusi Şentürk’ün beraberinde AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Erdoğan, AK Parti Maltepe Kadın Kolları Başkanı Av. Hatice Aydın, AK Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Gümüş, AK Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Sami Uyanık, AK Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Yılmaz ve ilçe teşkilat mensupları katıldılar.

Kani Paşa Caddesi’nde esnaf ziyaretlerine başlayan Hulusi Şentürk, Esenkent Merkez Camiine kadar esnaf ziyaretlerini sürdüren Hulusi Şentürk, öğle namazını kıldıktan sonra cami cemaati ile sohbet etti.

Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet
Çözüm süreci hakkında vatandaşlarını bilgilendiren Hulusi Şentürk “Tek Vatan, Tek Bayrak, Tek Millet” diyerek başladığımız çözüm sürecinde bizim için iftira senaryoları devam ediyor. Bizim için vatanı bölüyor diyenlere asla inanmayın. Çünkü biz ilk gün ne söylediysek o sözümüzün arkasındayız. Öteden beri Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak diyoruz. Tek olmak için de beraber olmak gerekiyor. Bir ve beraber olmak istiyoruz. Türk-Kürt-Laz-Çerkez-Alevi-Sünni-Şafi her kim kendisini nasıl ifade ediyorsa tek bayrağın altında ifade edecek. Oda şehitlerimizin kanları ile sulanmış ay yıldızlı bayrağımızdır. Tek vatan, şehitlerimizin bizlere emanetidir. Tek çatı altında bir ve beraber olarak sonsuzluğa akıp gitmek sevdamızdır.

Teşeron çalışanlar için yeni düzenlemeler yaptık
Taşeron çalışanlar ile ilgili bir soruyu cevaplandıran AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hulusi Şentürk, taşeron işçiler konusunda hükümetimiz yasa çıkardı. Bunlardan birincisi kıdem tazminatları ile ilgiliydi ki bu kanunlaştı. Kıdem tazminatı ile ilgili sorun kalmadı. İkincisi sosyal haklar ile ilgiliydi, bunu da çözdük. Şimdi yeni bir düzenlemeye ihtiyaç var. Oda taşeron işçilerin asgari ücret üzerinden hesaplanmasıydı, bu da yanlış bir uygulamaydı, yasal bir düzenleme gerektiriliyor. Bunu da AK Parti iktidarı olarak çözeceğiz inşallah. Sizlerden AK Parti için destek, kendim için ve ülkemiz için dua istiyorum. Dualarınızı bizden esirgemeyin” şeklinde konuştu.

Gülsuyu Şehit Saffet Okumuş Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret etti
Öğle namazı sonrası cami cemaati ile bir araya geldikten sonra Gülsuyu Şehit Saffet Okumuş Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret ederek polis memurlarına görevlerinde başarılar diledi.

Esenkent mahalle muhtarlığını ziyaret etti
Esnaf ziyaretleri sırasında Esenkent mahalle muhtarlığını da ziyaret eden AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hulusi Şentürk, Esenkent Mahalle Muhtarı Sultan Şahin’i ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Muhtarlık önünde bir de hatıra fotoğrafı çektiren Hulusi Şentürk, muhtar Sultan Şahin’e görevinde başarılar diledi.

Gökyüzü Koleji’ne ziyaret
Özel Gökyüzü Kolejini’de ziyaret eden Hulusi Şentürk, hem veli hem de milletvekili adayı olarak ziyaret ettiği Gökyüzü Koleji’nde genel müdür ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Daha sonra kolej önünde hatıra fotoğrafı çektiren Hulusi Şentürk, Esenkent Mahallesi’nde bulunan diğer okulları da ziyaret etti.

Program koordinatörlüğünü AK Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Gümüş yaparken, AK Parti’lilerin diğer seçimlere nazaran daha derli toplu, daha bir uyum içerisinde, daha da çok intizam içerisinde oldukları gözlendi. Ercan Gümüş’ün Esenkent cami cemaatine Hulusi Şentürk’ü anons ederken yaptığı konuşmada “hiçbir ağacı dalları besleyemez. Bizim kökümüz sizlersiniz. Sizlerden aldığımız feyz ve eleştiri, öneri, aklınızda ne varsa sayın milletvekili adayımız ve bize sormanızı istiyoruz” diye sorması üzerine cami cemaati tarafından taktir ve beğeni ile karşılandı.

DSCF2697

HULUSİ ŞENTÜRK (1)

HULUSİ ŞENTÜRK (2)

HULUSİ ŞENTÜRK (3)

HULUSİ ŞENTÜRK (4)

HULUSİ ŞENTÜRK (5)

HULUSİ ŞENTÜRK (6)

HULUSİ ŞENTÜRK (7)

HULUSİ ŞENTÜRK (8)

HULUSİ ŞENTÜRK (9)

HULUSİ ŞENTÜRK (10)

HULUSİ ŞENTÜRK (11)

HULUSİ ŞENTÜRK (12)

HULUSİ ŞENTÜRK (13)

HULUSİ ŞENTÜRK (14)

HULUSİ ŞENTÜRK (15)

HULUSİ ŞENTÜRK (16)

HULUSİ ŞENTÜRK (17)

HULUSİ ŞENTÜRK (18)

HULUSİ ŞENTÜRK (19)

HULUSİ ŞENTÜRK (20)

HULUSİ ŞENTÜRK (21)

HULUSİ ŞENTÜRK (22)

HULUSİ ŞENTÜRK (23)

HULUSİ ŞENTÜRK (24)

HULUSİ ŞENTÜRK (25)

HULUSİ ŞENTÜRK (26)

HULUSİ ŞENTÜRK (27)

HULUSİ ŞENTÜRK (28)

HULUSİ ŞENTÜRK (29)

HULUSİ ŞENTÜRK (30)

HULUSİ ŞENTÜRK (31)

HULUSİ ŞENTÜRK (32)

HULUSİ ŞENTÜRK (33)

HULUSİ ŞENTÜRK (34)

HULUSİ ŞENTÜRK (35)

HULUSİ ŞENTÜRK (36)

HULUSİ ŞENTÜRK (37)

HULUSİ ŞENTÜRK (38)

HULUSİ ŞENTÜRK (39)

Yorumlar kapalı.