DSCF2380

Hulusi Şentürk esnaf ziyaretlerinde bulundu

Abone Ol
Daha Fazla

Aslen Maltepe’li olan, 48 yıldır Maltepe’de ikamet eden AK Parti İstanbul 1. Bölge 17. Sıra milletvekili adayı Hulusi Şentürk, Girne mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Sabah programına Maltepe’de basın toplantısı ile başlayan Hulusi Şentürk, Cuma namazını Ekşioğlu Camii’nde kıldıktan sonra beraberinde İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban ve teşkilat mensupları ile birlikte Girne Mahallesi’nde boy gösterdi.
Hemen hemen her esnafı ziyaret eden Hulusi Şentürk, vatandaşlar ile sohbet etti, destek istedi, oy istedi.
AK Parti için yeni dönemin yeni ufuklara yol açacağını söyleyen Hulusi Şentürk, bu kritik süreçte AK Parti’ye destek istedi. En az 400 milletvekili çıkartmalıyız, Türkiye’nin tıkanan demokrasi kanallarını halkın güçlü desteği ile aşabiliriz diyen Hulusi Şentürk, vatandaşlardan AK Parti’ye oy vermelerini istedi.
Cami cemaati ile yaptığı sohbette bir yaşlı amcanın “senin istediğin desteği sana sunarız, gönül kapımızı da sonuna kadar açarız ancak 48 yıllık Maltepe’liyim diyorsun. Biz oraya geldiğimiz zaman sende bize kapılarını açacaksın, gönül kapılarını da açacaksın. Bizde sana destek vereceğiz” şeklindeki sözlerine Hulusi Şentürk “Gönül kapılarım sonuna kadar açıktır. Görevde olayım olmayayım. Ben Maltepe’liyim, sizlerin evladıyım. Beni ziyaret etmeniz meşguliyet değil gurur verir. Her zaman emrinizdeyim” şeklinde konuştu.
DSCF2280

DSCF2307

DSCF2309

DSCF2312

DSCF2314

DSCF2371

DSCF2378

DSCF2380

DSCF2383

DSCF2434

Yorumlar kapalı.