DSC_00134

Hüseyin Yayman: Basın özgürlüğünün teminatı AK Partidir

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Hüseyin Yayman, AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av.Ümit Çoban ve partililer ile birlikte Medya Çalışanları Derneğini ziyaret ettiler.

İlk toplantım Maltepe’deydi
Ziyaret sırasında konuşma yapan Hüseyin Yayman ” İlkler unutulmaz. İlk toplantımızı Maltepe’de Çamlık Çay Bahçesi’nde siz değerli basın mensupları ile gerçekleştirmiştik. Siyasi hayatında yaşadığı bu ilk buluşmayı hiç unutmayacağını, her zaman hatırlayacağını vurguladı.

Gazeteci olarak masanın öbür tarafındaydım, şimdi ise masanın başındayım. Bu seçim demokrasi tarihimizin en önemli seçimi olacaktır. Yerel Medyanın sorunlarını iyi biliyoruz. Anadolu yakası medyasını bir araya getirerek sorunları ortak akıl ile çözmeye çalışacağız. Günümüzde dünyada internet medyası ön plana çıktı. insanlar artık gazete okumak yerine internet medyasını tercih ediyor. İnternet medyası ile ilgili yeni düzenlemeler yapılmalı” şeklinde konuştu.

Basın özgürlüğünün teminatı AK Partidir
Bir gazetecinin sorusu üzerine “Basın Özgürlüğünün Teminatı AK Partidir” diyen Hüseyin Yayman “Türkiye’deki tüm değişiklik ve özgürlüklerin öncüsü AK Parti’dir. Basın özgürlüğünün de güvencesi AK Partidir. AK Parti ileri demokrasi ilkeleri içerisinde basın özgürlüğünü güvence altına alan yasaların da savunucusudur” ifadelerini kullandı.

DSC_00043

DSC_00082

DSC_00134

DSC_00163

DSC_00196

DSC_00393

DSC_00474

Yorumlar kapalı.