osman-boyra

İyi ki Varsın Osman Boyraz

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’ın 4 yıldır Maltepe Fındıklı Mahallesi’ne kazandırmak için verdiği çabalar sonuç verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Maltepe’ye verdiği okul müjdesinin ardından Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu beraberlerinde Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Erkici İlçe başkan Yardımcısı Sercan Şeneloğlu Ankara’ya giderek Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’ın öncülüğünde işlemleri başlattılar.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz’ın yaklaşık 4 yıldır üzerinde yoğunlaştığı Fındıklı’ya okul kazandırma çalışmaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmara Üniversitesi Temel atma töreninde verdiği müjde ile hız kazandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile de bir araya gelen heyet Ankara’dan mutlu haberle döndüler. Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz 30 bin metrekarelik alan içerisinde yer alacak okullar için çalışmaların başlandığını plan notlarının işlendiği müjdesini verdi.

Fındıklı’ya bir okul kazandırmak için 4 yıldır çaba sarfeden Boyraz, “ Sayın cumhurbaşkanımızın öncülüğünde sona geldiğimiz bu çalışmada bir okul değil üç okulumuz olacak. İlk Orta ve Lise den oluşacak okulları geleceği düşünerek 32 derslikten 40 dersliğe çıkardık. Fındıklı da yaşayan öğrencilerimiz artık eğitim sorunu yaşamayacaklar. Marmara üniversitesi Hastanesi 2020 yılında hizmete gireceği müjdesini de verelim. Okullar da aynı hızla bitecek” dedi.

Yorumlar kapalı.