kadem-ekşi

Kadem Ekşi “Kelaynak Kuşlarını Süpürüp Atacağız

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti Maltepe İlçe Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kadem Ekşi, Maltepe İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği programda kendisini tanıttı.

Yeni Türkiye yolunda bitmeyen şarkının temsilcileri, yol arkadaşları diye başladığı konuşmasında Kelaynak Kuşlarını süpürüp atacağız diyen Kadem Ekşi sözlerine şöyle devam etti.

“7 Haziran coşkusunu hep birlikte en iyi şekilde yaşayacağımız, Türkiye’nin kalkınmasına en iyi katkıyı koyacağımız, yeni bir dönemi hep birlikte icra edeceğimiz kutlu bir yol arifesinde bir aradayız.
Kardeşlerim, zamanın tanığı ve şahitleri olarak biz bugün bulunduğumuz noktada inanıyorum ki çok önemli bir misyonu da birlikte icra edeceğiz hep beraber. Yeni Türkiye yolunda bitmeyen bu şarkının temsilcileri, yol arkadaşları olarak bir aradayız.

Kadem Ekşi içinizden birisi. Gerek iş dünyasında, gerek sivil toplum kuruluşlarında, hayatın her alanında harmanlayan, dünü, bugünü, yarına dönük projeleri olan, iddiası olan bir kardeşinizim. Yeni dönemde gerek imar ve şehircilik, gerek kentsel dönüşüm, bilim ve teknoloji temel konularında hep yazdık, söyledik, önerdik. Şimdi de eli taşın altına koyma zamanıdır dedik.

İçtenlikle bu göreve talip olduk. Dava bilinci ile bu mücadeleyi hep birlikte sürdüreceğiz, kelaynak kuşlarını süpürüp atacağız. Bu kararlılıkla bunu başaracağız.

Biz cezaevlerinden geldik. Bunu bilenler bilir. Yiğitçe mücadele eden bir kardeşiniz olarak hiçbir zaman demokrasi, insan hakları özgürlüklerinin ayaklar altına alındığı dönemde başımızı öne eğmedik. Silindir gibi üzerimizden geçtiler, önemsemedik. Ama tarihe, zamana, bugüne çok önemli miras bırakacağımıza inancımla yeni dönemin, yeni büyük yürüyüşün ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı.