iftar_yerleri_intro_2017

Kartallılar mahalle iftarında buluşuyor

Abone Ol
Daha Fazla

Kartal Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca Kartallıların temiz ve lezzetli yemeklerle iftar açması amacıyla verdiği hizmet kapsamında vatandaşlar iftar sofrasında bir araya gelmeye devam ediyor. Kartal Belediyesi Başkan Vekili ve Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Soğanlık Kültür Merkezi’nde verilen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kartal Soğanlık Kültür Merkezi önünde verilen ve yüzlerce vatandaşın katıldığı iftar yemeğinde orucunu açmak için bekleyen vatandaşlar ile bir süre sohbet eden Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, daha sonra yemek dağıtımına yardımcı oldu. 4 çeşitten oluşan iftar yemeğini alarak Soğanlık Kültür Merkezi önünde kurulan sofrada yerlerini alan vatandaşlar ise ezanın okunması ile birlikte iftarlarını açtı.

Kartal Belediyesi’nden 10 ayrı sabit noktada iftar yemeği

Kartal Belediyesi Ramazan ayı boyunca Kartal’ın mahallerinde 10 ayrı sabit noktada iftar yemeği veriyor. Yakacık, Uğur Mumcu, Soğanlık, Hürriyet Kültür Merkezleri ile Koşuyolu Kalp Hastanesi’nin bulunduğu bölgenin bahçesi, Çavuşoğlu Spor Kompleksi, Yunus Mahallesi Muhtarlık yanı, Cumhuriyet Mahallesi Şeyh Edibali Camii, Esentepe Sağlık Ocağı bahçesi ve Cevizli top sahasının yanı şeklinde belirlenen noktalarda her gün iftar yemeği veriliyor. Koşuyolu Kalp Hastanesi’nin bulunduğu bölgenin bahçesine kurulan çadırda ise sahur yemeği de veriliyor.

Yorumlar kapalı.