sukru

Kirli İttifakların Karşısında Memleketimin Yanındayım

Abone Ol
Daha Fazla

7 Haziram Seçimlerinde Milletvekili aday Adayı Olan sanayici işadamı şükrü Kaya Yeni Türkiye Yolunda 2. Yarı başlıyor diyerek yeniden İstanbul 1.bölgeden Milletvekili Aday Adayı Oldu.

Kaya, Gazetemize yaptığı açıklamada ; “Bizim sevdamız memleket, tarafımız millettir. Allah’ın izniyle mührümüzde hizmet olacaktır” dedi.

“Siyasette kirli bir ittifak var. Örgütler arasında kirli ittifak var. Türkiye içindeki bu kirli ittifak, uluslararası efendilerinden aldığı emirle, talimatla hareket ederek yapılıyor. Bunu ilk kez yapmıyorlar. 27 Mayıs’ta bunu yaptılar, 12 Eylül’de, 28 Şubat’ta bu oyunu yaptılar, Millet bu oyunu bozdu. Ben sade bir vatandaş olarak, sanayici bir iş adamı olarak tarafım belli olsun bu taşın altına elimi ben de koyuyorum diyerek Yeniden milletvekili aday adayı oldum. Aday olsamda olamasamda kirli ittifakların karşısında memleketim ve milletimin yanındayım.

Türkiye bütün hamlelerle ikinci yarıya yürüyor. İkinci yarı başlıyor. Milli iradenin hakim olduğu, bütün yönleriyle ekonominin ayağa kalktığı, bütün sosyal sektörlerin beraberce el ele büyüyen pastadan pay aldığı yeni Türkiye’ye doğru yürüyoruz. “İnşallah 2023’e giderken toplam gayrisafi hasılamız 2 trilyona doğru yürüyecek. Ama bunun için istikrar lazım. Büyüme, kalkınma için istikrar lazım. Onun için de 1 Kasım’da sandığa yeni bir mühür vurmak lazım. Bu mühürle, yeni Türkiye’yi kurmak lazım.

Yorumlar kapalı.