kotil vakfı bayramlaşma (4)

KOTİL Vakfı’nda geleneksel bayramlaşma töreni

Abone Ol
Daha Fazla

Kotil Vakfı, yer yıl geleneksel olarak düzenlediği 22. geleneksel bayramlaşma programı Elite Hotel’de düzenlendi. Düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen KOTİL ailesi programa yoğun ilgi gösterdi.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı bayramlaşma programına, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Ak Parti İlçe Başkanı Ümit çoban, Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Kotil Vakfı üyeleri katıldı.

KOTİL Vakfı Başkanı Yılmaz Erten Kotil konuşmasında ; “Allah’a şükürler olsun ki üzerinde yaşadığımız bir vatanımız ve o vatanda birlikte yaşayıp sarılacağımız kardeşliğimiz var. İşte bir bayram sabaha bizleri yalnız bırakmayan herkese şükranlarımı sunuyorum. Zor bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde Vatan uğruna şehit olan vatan evlatlarına Allah’tan Rahmet ve onurlu ailelerine sabırlar diliyorum. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bayramın hepimize kardeşlik duygularını enjekte etmiş olduğunu görmek, inandığımız dinin ne kadar kıymetli olduğunu göstermektedir.

Yine Hac Farizasını yerine getirmek adına Kabe’de olan ve orada hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ve son olarak Kırık sazı ve yanık sazı ile kardeşlik türkülerini söyleyen Neşet Ertaş’ın ölümünün 3. Yılında Rahmet ve minnetle anıyoruz. Öncelikle bu ailenin buralarda olmasına vesile olan, soyadımızı gururla taşıyan gurur abidesi büyüklerimize, aile büyüklerinden aldıkları edep ve terbiye ile cesur yürekli olmanın hazzını yaşayan gençlerimize, gözlerinde ışıltı ve ellerinde parıltı olan geleceğimiz diye nitelendirdiğimiz çocuklarımıza kısacası ailemizi dost bilen siz saygıdeğer dostlarımıza KOTİL vakfı adına hoş geldiniz diyorum. Bayramınız Mübarek Olsun” dedi.

kotil vakfı bayramlaşma (1)

kotil vakfı bayramlaşma (2)

kotil vakfı bayramlaşma (3)

kotil vakfı bayramlaşma (4)

kotil vakfı bayramlaşma (5)

kotil vakfı bayramlaşma (6)

kotil vakfı bayramlaşma (7)

kotil vakfı bayramlaşma (8)

Yorumlar kapalı.