lsvdukkan_sevgi_gunu4

LSV den “En iyi hediyeler” Sevgi gününe hazır

Abone Ol
Daha Fazla

14 Şubat tarihi için “Ne hediye alsam? Sorusuna çok renkli bir alternatif var artık.

Bir LÖSEV kuruluşu olan LSV Dükkân, 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi “Sevdikleriniz için en ‘iyi’ hediyeler!” sloganıyla yola çıktı.

Lösemili çocukların anneleri ve lösemiyi yenmiş gençler tarafından sevgiyle üretilmiş birbirinden seçkin hediye alternatifleri LSV Dükkân markası ileSevgi Günü’ne hazır.Sevdiklerine alternatif bir hediye vermek isteyen herkesin beğenisine sunulan ürünlerin satışından sağlanan tüm kaynağın lösemili çocukların tedavisinde kullanılması hediyelerin değerini daha da anlamlı kılıyor.

Seçenekler içinde iyiliğin lezzete dönüştüğü, tamamen katkısız el emeği kurabiye ve çikolatalar, doğa dostu bez bebekler-oyuncaklar,bin bir desenli çantalar, eğlenceli tasarımlarla yumuşacık yastıklar, seramik süsler ve sevgi desenli özelkupalar gibi yüzlerce çeşit bulacaksınız.Her anlamlı günün en özel hediyesi, sevdiklerinizin ismine, sizin mesajınızla iletilecek LÖSEV Yaşam Sertifikaları da sizleri bekliyor.

 Sizler de bu özel günde sevdiklerinizi LSV Dükkân ürünleri ile mutlu edin; hem çocukları yaşatın, hem iyiliği çoğaltın.Hediye seçenekleri için www.lsvdukkan.com ’u ziyaret ederek internet üzerinden sipariş verebilir, Avm’lerde açılacak stantlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

LSV DükkanAkıllı Çocuk Dünyası: Arjantin Cad. Filistin Sk. No: 45 Ankara

Ankara  (312) 447 06 60, İstanbul  (212) 268 68 68, İzmir(232) 381 66 44, Bursa(224) 233 33 36

LSV Dükkân bir LÖSEV markasıdır…

LÖSEV’ i kurmaktaki amacımız; lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanısıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmektir.

Türkiye’de her yıl 2000 yeni lösemili çocuk vakası ortaya çıkıyor. Bu durum bazen dar bütçeli ailelerde ebeveyni lösemili çocuk ile diğer çocukları arasında seçim yapmaya kadar zorluyor. Bu sebeple vakfımız gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde, gelir elde etmenin yanısıra, lösemi hastalığını tanıtmayı, lösemili çocukların ve ailelerinin sıkıntılarını topluma aktarmayı ve bu vesileyle toplumu bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.  www.losante.com.tr

Yorumlar kapalı.