yunus

Maltepe Esnaf Odası Başkanı Erdel’in Mutlu Günü

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yunus Erdel ve Elif Erdel’in kızları Emine ile, İnci ve Ahmet Şişman’ın oğulları Murat şişman hayatlarını birleştirdi.

Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yunus Erdel ve Elif Erdel’in kızları Emine ile, İnci ve Ahmet Şişman’ın oğulları Murat şişman hayatlarını birleştirdi.

Yunus Erdel, kızı Emine için ilk düğün olan kına gecesini Yalı Mahallesindeki Bado Davet ve Balo Salonunda yaptı. Kına gecesine Erdel ailesinin çok sayıda akrabası, yakınları ve dostları katıldı.

Maltepe Belediyesi Küçükyalı Evlendirme Dairesi Manolya Salonunda gerçekleşen nikah merasiminde Yunus Erdel ve eşi Elif Hanım, düğüne gelen konuklarını damat babası Ahmet şişman ve Annesi İnci Şişman ile kapıda karşılayarak ağırladı.

İlk dansın ardından genç çifte nikah kıyıldı. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın Nikah sonrasında Nikah defterine imza atan genç çiftler, “Ömür boyu ayrılmayacağız” sözü vererek evliliği adım attılar. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ta “sevginiz kazandı bundan sonrada her konuyu sevgi ile aşın diyerek” Gençlere Ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğüne, İstanbul Esnaf Odaları Birlik Başkan Vekili Kenan Taşlıdağ, İstanbul Esnaf Odaları Birliği Estur Müdürü Aziz Şentürk, İstanbul Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz Tekçü, İstanbul Esnaf Odaları Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Âdem Etirli, Kâğıthane Esnaf Odası Başkanı Ömer Osmanoğlu, Gülsuyu Spor Kulüp Başkanı Bayram Behram Kaçar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Maltepe Bitlisliler Dernek Başkanı Kerem Güldal ve Yönetimi, Maltepe Erzincanlılar Dernek Başkanı Recep Kaçan, Kartal Şoförler Odası Başkanı Fikret Çelik, Kartal Bakkal Esnaf Odası Başkanı Erol Demirci, Küçükyalı Kooperatif Başkanı Şaban Genç, Küçükyalı Kooperatif Genel sekreteri Lale Sarıyar, Sultanbeyli Şoförler Osnaf Oda Başkanı Sefa Polat, Sultanbeyli Birleşik Esnaf Oda Başkanı Ömer Erdoğan, Ümraniye Şoförler Oda Başkan Vekili Adnan Filiz, Ümraniye Bakkalar Esnaf Oda Başkanı Resul Taşçı, Maltepe Kooperatif Başkanı Ahmet Hulusi Ergin, Maltepe Esnaf Odası Başkan Vekili Ünal Osmanoğlu, Pendik Terziler Esnaf Oda Başkanı Sebahattin Soyel, Esenkent Minibüs Durak Başkanı Berzan Diken, Maltepe Mahalle Muhtarları, Siyasi Partilerin temsilcileri, Sevenleri, Dostları, Akraba ve Arkadaşları katıldı. Erdel ve Şişman Aileleri, mutlu günlerine ortak olan tüm sevenlerine teşekkür etti.

Yorumlar kapalı.