maltepe-fenerbahceliler-gecesi_3_c74d0378868d3a662cd4

Maltepe Fenerbahçeliler Şubesinden Coskulu Gece

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Titanik Otel’de kongre üyeleri ile buluşan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Fenerbahçe’de 3 Haziran’da yapılacak Seçimli Olağan Kongre’nin yeri belli oldu. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kongrenin Ülker Stadı’nda yapılacağını açıkladı.

FENERBAHÇE KONGRESİ STATTA YAPILACAK

“Bu kongreyi statta yapacağız. Böyle karar aldık. Bu da Fenerbahçe’nin bir ilki olacaktır. Bundan sonraki kongreler de statta yapılacaktır. Çünkü Ülker Stadı’nda yapılması çok zor. Oy kullanacak sayısı oldukça fazla…”

Yargıtay süreci ile ilgili bilgi veren Aziz Yıldırım “Yargıtay kararı sonuçlanmadı. Hala ne olacağını bilmiyoruz. Endişeliyiz… Rahat değilim… Bu dava bittiği anda hepimiz hukuk yönünden temize çıkmış olacağız. Maddi ve manevi kayıpların mücadelesi başlayacak” dedi.

“BU KULÜBÜ BÖLERSEK, EN BÜYÜK SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ ORTADAN KALKMIŞ OLUR”

Başkanlık yarışındaki rakibi Ali Koç hakkında da değerlendirmelerde bulunan Aziz Yıldırım “Ali Bey iyi bir Fenerbahçelidir. Önemli olan 3 Temmuz’daki birlik ve beraberliğin sağlandığı bu camianın bölünmemesidir. Bölersek, Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu ortadan kalkmış olur. Benim adıma, sosyal medyada veya başka bir yerde hiç kimse, kimseye, hiçbir adaya hakaret etmemelidir. Kabul etmiyorum! Aynı şekilde bana, arkadaşlarıma ve ailelerimize de yapılan hakaretleri kabul etmiyoruz. Biz siyaset yapmıyoruz, hiçbirimiz birbirimizi kırmayacağız. Saygı ve sevgi göstereceğiz.” dedi.

Maltepe Fenerbahçeliler Şubesi Başkanı Bayram Behram Kaçar ”Bugünkü Fenerbahçe Spor Kulubü Maltepe Şubemizin yapmış olduğu Tanışma ve Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ile buluşma yemeğine iştirak eden 1100 delegeden 717 kongre delegemize çok teşekkür ederiz.Gecemize katılan Büyük Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım beye Değerli yöneticilerimizden Sayın Şekip Mosturoğlu beye Sayın Ali Yıldırım beye Sayın Önder Fırat beye Belediye Başkanlarımız Sayın Bahtiyar Uyanık beye Fikri köse Beye Belediye Başkan yardımcılarımız Sayın Ömer Ekşioğlu,Gültekin Karataş,Haydar Battal beye,Sayın Hasan Gökkaya beye Sayın Erkan Dinçel beye Değerli büyüklerimiz Faik İçmeli beye Ahmet Baykan beye Tüm katılan Fenerbahçe’mizin büyük taraftarlarına teşekkür ederiz.” dedi.

Yorumlar kapalı.