DSC_0463

Maltepe Yıldız Spordan Muhteşem Gece

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Yıldızspor Külübü A Takımı 1. Amatör Kümede 18 .Gurupta Şampiyon olarak Süper Amatör lige yükseldi

Maltepe Yıldızspor Külübü Yıldız Kızlar Bayan Voleybol takımı da gurubunu Şampiyon olarak tamamladı.

Çifte şampiyonluk yaşayan Maltepe Yıldızspor Kulübü Yönetim Kurulu  Başkanı Arzu LÜLECİ ”Çifte şampiyonluk gecesinde Katılan davetlilere yanımızda olduğunuzdan dolayı onur ve gurur duyuyoruz .” dedi.

LÜLECİ” Öncelikle Kulübümüzün kuruluş amacı çocuklarımızı,gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak kollamak ve onlara daha temiz bir ortam sağlamak amacı ile yola çıktık.Sizlerin de bildiğiniz üzere Türk toplumunu ve geleceğini uyuşturucu ile tehtid eden baronların karşısına panzehir olarak spor kulüplerini koyuyoruz.

Spor kardeşlik, birlik ve beraberliktir.

Ben kendi adıma sporcularıma bir anne şefkati ile yaklaşıyorum.Onların hem anneleri hem de yöneticileriyim.Evlatlarımız da kendilerine olan bu güvenimizi hiç boşa çıkarmadılar.

Ben huzurlarınızda evlatlarıma ,sporcularıma Maltepe halkının çocuklarına iyi rol model oldukları için teşekkürlerimi minnetlerimi sunuyorum.

Buradan onları yetiştiren ailelerine de teşekkür ederim.Bugün karşınıza şampiyon Maltepe Yıldızspor olarak geldiysek Maltepede Sevgi Kazanacak sözü ile bunu yerine getiren Maltepe Belediye Başkanımız Sayın Ali Kılıç ve ekibine minnettarlığımızı arz ediyorum.

Sevgi ektiğiniz yerde başarı biçiyorsunuz.Ne mutlu size,ne mutlu bize,ne mutlu Maltepe Halkına.

Bugün burada netice itibarı ile şampiyonluk tacını emek vererek destekleyen hocalarıza,sayın yöneticilerimize,sponsorlarımıza emekçi basın mensuplarına ayrıca teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Gecede Spor ve Sporcuya verdiği destekten dolayı CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İLGEZDİ’nin ödülünü Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Melih Morsünbül aldı.

Gecede ödül almaya hak kazanan Maltepe Belediye Başkanı Ali KILIÇ’ın  ödülünü Ömer Ekşioğlu aldı.

Gecede ödül almaya hak kazanan

Ak Parti Eski İstanbul İl Başkanı Selim Temurci adına Yılmaz Erten Kotil,

İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ,

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’nın ödülünü Yazı İşleri Müdürü Makbule Koç ,

Maltepe Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Battal,

İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez adına Ali Tanrıyaşükür,

TFF Genel Sekreter vekili Mustafa Baltacı adına Aykut Emre,

MASK Başkanı Bayram Behram Kaçar,

Mehmet Hüsrev,Naim Yağcı,Para ve Finans Uzmanı Ercan Gümüş,Aykut Emre ,A Spor Programcısı Yetkin Etkin, Gazeteci Ahmet Tükek,Gazeteci Necati Atagül,İrem Dinçer,Ruknettin Uzun,

Hemşin Gıda adına Ramazan Yazıcı,Peçko Fırınları adına sahibi  Ersin Sarıçam,Artı  Asist Sigorta adı sahibi Levent Akbulut,Derece Okulları Adına  sahibi Emre Ünlü,Bambi Cafe  İşletmecisi Fatih Güner Tamtaş Makina adına Nejmettin Kars,ödüllerini aldılar.

Gecede gönüllerince eğlenen Şampiyon Futbolcular ile Bayan Voleybol takımı oyuncuları şampiyonluk gecesinde doyasıya eğlendiler.

Gecenin sunuculuğunu yapan  Maltepe Yıldızspor’un başarılı golcüsü  Bahadır Girgin sunuculukta da yeşil sahalarda gösterdiği performansını aratmadı.


Yorumlar kapalı.