FAİKIŞIK

Maltepe’de Faik Işık rüzgarı

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı, ünlü avukat Faik Işık düzenlediği etkinlik ile Maltepe’ye damgasını vurdu.

“İç ve dış koalisyonların bol vaadli, buzlu sularında Bizimkisi MEMLEKET MESELESİ” İstiklar, kalkınma, Güçlü Türkiye diyerek Maltepe sahil dolgu alanında etkinlik düzenledi. Düzenlenen etkinlikte 50’şer kiloluk 2 ayrı et döner tezgahları kuruldu ve vatandaşlara ikram edildi. Ayriyetten patlamış mısırlar da vatandaşlara ikram edildi. Bando takımı gösterileri ile şenlenen vatandaşlar Aşuk ve maşuk gösterileri ile program devam etti.

Kolbastı yarışmaları ile iyice coşan Maltepeliler aynı programın bugün de tekrar yapılması için randevulaştılar. Havai fişek görsel şovu ile program sona erdi. Sunuculuğunu AK Parti Maltepe ilçe başkan yardımcısı Ercan Gümüş’ün yaptığı programı AK Parti Maltepe İlçe Teşkilat Başkanı Ayhan Yıldırım, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Cevdet Olgun, AK Parti Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Ali Uzun organize ettiler.

Programda konuşma yapan İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Faik Işık “AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana çok sayıda seçim zaferi elde ettiğini belirterek, “Kurulduğu günden bu tarafa hangi ayda seçim olsa hepsinde bir zafer yazdınız. İnşallah bu tarih kitabı sizi bir de 7 Haziran’da yazacak. Bu tarih kitabı sizin çok zaferlerinizi yazacak” şeklinde konuştu.

DSCF3497 copy

DSCF3501 copy

DSCF3502 copy

DSCF3508 copy

DSCF3513 copy

DSCF3515 copy

DSCF3521 copy

DSCF3524 copy

Yorumlar kapalı.