3

Maltepespor’da çift liste yarıştı, ipi İlhan Özüpekoğlu göğüsledi

Abone Ol
Daha Fazla

Uzun yıllardır Maltepespor kongrelerinde çift liste yarışmamıştı. Maltepespor’un 10 Ocak Cumartesi günü yapılan olağanüstü kongresinde çift liste yarışı heyecanı vardı. Maltepespor kongre üyeleri, kongrenin yapıldığı salona gelerek oylarını kullandılar.

Maltepespor tarihinde görülmemiş bir kalabalıkla kongre üyelerinin tamamına yakını kongreye katıldı. Eski Maliye bakanı Kemal Unakıtan’ın eski danışmanı ve eski TFF Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tuncay Karartı’da bu kongrede yönetim kurulu listelerinde yer aldı.

İASKF genel sekreteri Ali Tanrıyaşükür’de kaybeden listede yer aldı.
Ünlü sinema oyuncusu Kenan Kalav’da kaybeden listede yerini almıştı. Oldukça renkli ve hareketli geçen Maltepespor kongresinde Maltepespor taraftarları da genel kurulun yapıldığı salonda yerlerini aldılar. Murat Devran lehine sürekli tezahüratlarda bulundular.

Maltepespor Kongresine Rekor Katılım
Maltepespor olağanüstü Kongresine katılan 208 üye oy kullandı. 1 oyun geçersiz olduğu oylama sonucunda İlhan Özüpekoğlu 123 üyenin oyunu alarak tekrar Maltepespor başkanı seçildi.
Murat Devran’ın listesi ise 84 oy aldı. Oylama sırasında İlhan Özüpekoğlu, Murat Devran’ın listesine, Murat Devran’da İlhan Özüpekoğlu’nun listesine oy birbirlerine jest yaptılar.

Hakkımı helal etmiyorum
Oylama sonucunda teşekkür konuşması yapan ve seçimin kaybedeni olan Murat Devran ise; “Kulübün Başkanı İlhan ağabeydir. Ancak ben eski başkanlara ve eski belediye başkanımıza hakkımı helal etmiyorum. Kulübün Başkanı ilhan Özüpekoğlu’dur hepinize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kazanan Maltepespor olsun
Murat Devran’ın bir önceki dönem kendi yönetim kurulu listesinde yer aldığını belirten İlhan Özüpekoğlu “Murat Devran kardeşimi kutluyorum. Biz sabah konuştuk, eğer o kazanırsa maddi manevi yanında olacağımı söyledim, o da aynısını söyledi. Bizim tek amacımız, tek hedefimiz Maltepespor’dur. Kim kazanırsa kazansın sonuçta kazanan Maltepe olsun” diyerek üyelere teşekkür etti.

İlhan Özüpekoğlu’nun Listesi
Maltepespor Yönetim Kurulu Listesi 

İlhan Özüpekoğlu,
İlhan Ahmet Kara,
Atilal Çaycı,
Tuncay Karartı,
Arif Tevetoğlu,
Cahit Durhan,
Yusuf Erdoğmuş,
Bayram Yılmaz;
Hasan Zengin,
Gökay Ergün,
Hakan Yalçın,
Mikdat Erol,
Ziya Yılmaz,
Nevzat Eren,
Asuman Gündoğan,
Oğuz Cantimur,
Tahir Çil,
Şerafettin Aras,
Cahntürk Kaptan,
Muhsin Gülsuyu,
Sebahattin Demir,
Mustafa Aksu,
Mustafa Akın,
Mustafa Aydın,
Ali Sezgin,
Recep Altunoğlu,
Aren Öden,.
Ali Ş Yayla,
Ab.Durrahman Gür,
Miküail Tekdal,
Bilal Salik,
Erdi Akşen,
Hızır Güngör,
Mehmet Karakaş,
Naci Selvi,
Engin Kortan Aksu,
Adem Akdeniz,

Denetim Kurulu:
Osman Saraç,
Halil Öner,
Şaban Genç,

2

4

5

7

8

9

11

12

10

Yorumlar kapalı.