MALTEPESPOR İSTİFA

Maltepespor’da istifalar başladı

Abone Ol
Daha Fazla

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ve tehdit içerikli paylaşımda bulunan Maltepespor Başkanı Ercan Konak’a tepkiler sürüyor. Tepkilerini sosyal medyada gündeme getirerek Maltepespor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiklerini açıklayan Süfyan Helvacıoğlu ve Mehmet Can Erdündar şu şekilde açıklama yaptılar.

Süfyan Helvacıoğlu “Sn.Cumhurbaşkanımıza hakaret edilmesi siyaset ötesi bir konudur. Gereği hukuk önünde elbet yapılacaktır. Sn. Cumhurbaşkanımıza hakaret eden bir kulüp başkanı ile Maltepe’ye hizmet etme imkanı kalmadığını düşündüğümden ötürü Maltepespor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğimi buradan duyuruyorum” ifadelerini kullandı.

Mehmet Can Erdündar “Sn. Cumhurbaşkanımıza hakaret edilmesi siyaset ötesi bir konudur. Gereği hukuk önünde elbet yapılacaktır. Sn. Cumhurbaşkanımıza hakaret eden bir kulüp başkanı ile Maltepe’ye hizmet etme imkanı kalmadığını düşündüğümden ötürü Maltepespor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğimi buradan duyuruyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken Maltepespor’da istifa sayısı 6 olduğu söylenenler arasında.

Yorumlar kapalı.