mehmet-karadeniz-ramazan-bayrami-mesaji1

Mehmet Karadeniz’den ramazan bayramı mesajı

Abone Ol
Daha Fazla

Mübarek Ramazan Bayramı ile ilgili yazılı bir mesaj yayınlayan, Maltepe Ak Parti Belediye Meclis Üyesi ve Kebir Sütleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KARADENİZ, Ramazan ayının yılın en uzun günlerine denk gelmesine rağmen sevinçle, özlemle karşılandığını belirterek, “İslam coğrafyasının değişik yerlerinde özellikle komşu coğrafyalarda zulüm, acı ve gözyaşı vardı. İnşallah bunların bu bayramla son bulmasını diliyor ve dua ediyoruz.” Dedi.

Rahmet iklimi olan bir Ramazan ayını daha geride bırakıldığı ifade edilen mesajda şu ifadelere yer verildi.

Karadeniz, “Tutulan oruçlar, verilen sadakalar, dostluk ve kardeşliğin gelişmesine vesile olması gibi 7’den 70’e herkese bir şeyler kattı Ramazan. Çocuklar için başka, büyükler için başka bir sevinç oldu. Yılın en uzun günleri olmasına rağmen insanlarımız yine de sevinçle, özlemle karşıladı ve Bayrama kavuştu.”

Karadeniz, Bayram günlerinde başta büyüklerimiz olmak üzere, akrabalarımızı, hastalarımızı, dostlarımızı, komşularımızı, kimsesizleri ziyaret ederek onların gönüllerini almalı, çocukları sevindirmeyi de unutmamalıyız. Ramazan Bayramının ülkemize, milletimize, tüm İslam alemine hayırlar ve iyilikler getirmesini Yüce Allah’tan diliyor, Tüm Türkiye’nin ve saygıdeğer Maltepe’li Vatandaşlarımızın bayramını gönülden tebrik ediyor, selam ve hürmetlerimi sunuyorum.” İfadelerine yer verildi.

Yorumlar kapalı.