image

“Milli İrade Ne Derse O Olur”

Abone Ol
Daha Fazla

Ak Parti Maltepe Meclis Üyesi Mehmet Karadeniz, teşkilat olarak referanduma hazır olduklarını söyledi. Fındıklı Mahallesi Danışma Meclisi’nde, mahalle halkına seslenen Mehmet Karadeniz, referandumda halkın evet yönünde karar vereceğinden emin olduklarını söyledi. Karadeniz şunları söyledi:

“Şunu iyi bilmenizi istiyoruz; Hizmeti kim yaparsa yapsın biz yanında oluruz. Partimizin siyaset anlayışı demokrasi, hizmet ve sorumluluk üzerine kuruludur. Yıllarca hırpalanan, güven ve erozyona uğrayan, milleti temsil etme yeteneğini yitiren siyaseti sonlandırdık. Siyasetin milletle olan bağını güçlü bir şekilde kurduk.İnşallah Başkanlık sistemi ile bu bağı daha da güçlendireceğiz. Yakında Başkanlık sistemini sizlere anlatmak için sık sık bir araya geleceğiz. Milli irade ne derse o olur. Her şeyin en iyisini millet bilir, siz bilirsiniz.”

“Fındıklı Mahallesi Üvey Evlat Değildir”

Fındıklı mahallesinin ilçenin en büyükmahallerinden olduğuna dikkatçeken AkParti Maltepe Meclis Üyesi Mehmet Karadeniz, belediyenin mahalleye çöp konteynırı koyma dışın da bi rişyapmadığını söyledi.Mahallede ana ihtiyacın okulolduğunu dilegetiren Karadeniz, Maltepe’nin en büyükmahallesine üvey evlat muamelesi yapıldığını söyledi.Karadeniz sözlerini şöylesürdürdü:

“Fındıklı Mahallesinin Belediye Meclis Üyesi olarak gönül arzuederdiki 70 bin kişinin yaşadığı bir mahalleye belediyebütçesinden hakettiği hizmet verilsin. Maalesef hakkımız olan desteği belediyeden alamıyoruz. Şöyleki 2009 yılından beri Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu ve halenyapımı devame den Bostancı-Fındıklı-Kayışdağı bağlantı yolları haricinde yerel Maltepe Belediyesin’den gerekli destek alınamamıştır. Son üçyılda 3 adet yeraltı konteyneri yapılmıştır. Mahallemize hayırlıolsun. Hancıoğlu Caddesine yapılan asfalt herkesin bildiği üzere Büyükşehir belediyesinin ilçe belediyelere verdiği destek ileyapılmıştır.Sokaklarımızın durumu içleracısı, eksik çöp konteynerleri sebebiyle çöpler yerlerde, buradan belediyeyi tekrar halkahizmete davet ediyorum. Peki neden Fındıklı Mahallesi hizmet alamıyor?Bunu mahalleli olarak  sizzler adına biz mecliste soruyoruz. Oy almadığınız yere hizmet yok ayışı kabuledilemez. AkParti belediyeciliğinde oy almadan öncelik hizmettedir.

Fındıklı Okul İstiyor

“Kentplus’ın önündeki arazidebir Lise yada İmam Hatip Okulu ihtiyacımız var. Milli Eğitim Müdürünü ziyaretimiz’de bizlere tahsisedilsin, biz yapalım diyor. Bu arazi Mustafa Zengin döneminde okul yapılacaktı fakat İmam Hatip yapılır korkusuyla buprotokolip taledilmiştir.Bu arazi bir dönem Fenerbahçe Spor Kulübüne verilecekti. Akıbeti belli değil. Bu arazide okul yapılmasını istedik. Bu konuda çalışmalarımız ve girişimlerimiz de sürüyor.”

Yorumlar kapalı.