notalarınprensesi

Notaların Prensesi büyüledi

Abone Ol
Daha Fazla

Özel Erdal Erzincan Müzik Kursu öğretmenlerinden Dilan Akıncı, Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde solo konser düzenledi.

Verdiği solo konserde kendisini dinlemeye gelenleri bağlama tınıları ve sesi ile büyüleyen Akıncı izleyenlerden tam not aldı. Özel Erdal Erzincan Müzik Kursu kursunda da eğetim aldıktan sonra eğitimci olarak devam eden Dilan Akıncı Anadolu ezgilerinden oluşturduğu türkülere sesi ile hayat verdi.

Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Akıncı, “ konuşmak benim için daha zor, beni burada yalnız bırakmayarak salonu dolduran tüm dostlara teşekkür ediyorum. Kültürümüzü yaşatmak için verdiğimiz mücadelemizin karşılıksız kalmadığını görmek beni mutlu etti” dedi.

Dilan Akıncı, Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde solo konseri izlemeye, Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, Özel Erdal Erzincan Müzik Kursu öğretmenleri, kurs öğrencileri ve ailesi yalnız bırakmadı.

Konser sonrasında Dilan Akıncı’ya Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer’de plaket taktim etti. Öte yandan kurs öğrencileri de çiçek vererek heyecanlarını paylaştılar.

11

12

13

14

Yorumlar kapalı.