OSMAN BOYRAZ MALTEPE

Osman Boyraz “Maltepe’nin evladıyım”

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti İstanbul Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Osman Boyraz, seçim koordinasyon merkezinin belirlediği program neticesinde Maltepe’de esnaf ziyaretleri, dernek ziyaretleri, ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Sabahın erken saatlerinde esnaf ziyaretleri ile seçim çalışmalarına başlayan Osman Boyraz, “Ben Maltepe’nin evladıyım. Sizlerden Maltepe’li bir kardeşiniz olarak destek ve oy istiyorum” diyerek vatandaşlardan destek, dua ve oy istedi.

Öğle saatlerinde Ersoy Hastanesi yönetim kurulu başkanı Cevdet Ersoy’u makamında ziyaret eden Osman Boyraz, burada bir süre sohbet gerçekleştirdi.

Osman Boyraz Gülsuyu’nda
Daha sonra esnaf ziyaretlerine Gülsuyu mahallesinde devam eden Boyraz, burada da vatandaşlardan destek, dua ve oy istedi. Kendisinin de Maltepe’de oturduğunu vurgulayan Osman Boyraz “Maltepe’li bir kardeşiniz olarak sizlerin sorunlarınızı biliyorum. Her şikayet bir fırsattır. Sorunlarınıza çözüm olmaya, dertleriniz ile dertlenmeye, desteklerinizle tekrar sizleri temsil etmeye talibim. Bu vesileyle desteklerinizi bekliyorum” diyerek Gülsuyu’nda oturan vatandaşlardan destek istedi.

Maltepe Amatör Spor Kulüpleri ile toplantı
Maltepe stadında Maltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği ile toplantı gerçekleştiren Osman Boyraz, amatör spor kulüplerinin sorunlarını dinledi.

Osman Boyraz Esenkent’te
Esenkent mahallesinde Esenkentspor lokalini ziyaret eden Osman Boyraz, burada vatandaşlar ile bir süre sohbet etti.

Osman Boyraz’a teşekkür
Esenkentspor lokali ziyareti sırasında konuşma yapan Esenkentspor Başkanı Saim Atalay “Osman Boyraz vekilimiz seçildiği ilk dönemde spor toto aracılığı ile kulüplere maddi yardımda bulunmuştu. Kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra konuşmasını yapan İstanbul Milletvekili Osman Boyraz şunları söyledi.

4 yıldır arazideyiz
Seçim çalışmaları dolayısıyla yaklaşık 20 gündür saha çalışması yaptığını ifade eden Osman Boyraz “Aslında 4 yıldır arazideyiz. Bir çok kez Esenkent’e geldim. Siyasetin temeli insana dokunmaktır”

Siyasetçi vatandaşıyla gönül köprüleri kurmalı
Siyasetçilerin vatandaşlar ile gönül köprüleri kurmalı diyen Boyraz “Siyasetçi gönül ve muhabbed köprüleri kurmalı. Kolayla erişilebilir, ulaşılabilir olmalı. Herşeyin bir gıdası var. Siyasetçinin gıdası ise halkın teveccühüdür. İnsanlara ne yaparsanız yapın eğer gönlüne giden bir yol yapmassanız yada adam yerine koymazsanız millette siyasetçiyi adam yerine koymaz”

6 ayda bir hükümet kuruldu
Türkiye’de 65 yılda 62 hükümet kurulmuş. 1950’den itibaren hükümetler kurulmaya başladı. 65 yıl geçti. 65 yılda 62 hükümet kuruldu. 10 yılı Turgut Özal’ın, 10 yılı Adnan Menderes’in, 12 yılı Recep Tayyip Erdoğan’ın hükümetleri. Bunları çıkarttığımız zaman geriye kalır 33 yıl. 33 yılda 59 hükümet kuruldu. Yani her 6 ayda bir hükümet kurulmuş. 6 ayda bir kurulan hükümetin ülkeye istikrar getirmesi mümkün mü?

Milletimizin irfanı, milletimizin vicdanı, milletimizin feraseti bu milletin evlatlarının yanında olmasını gerektiriyor. Bu milletin evlatları ile yol yürümek, istikrardan yana tavır sergilemek, üretim ve istihdamdan yana tavır sergilemek. Vatandaşlarımızın vicdanlarının hassas bir kuyumcu terazisi gibi olduğuna inanıyorum.

Maltepe’nin evladıyım
Milletvekili olmanın kimliği ötesinde, aday olmanın kimliği ötesinde ben Maltepe’nin evladıyım. Maltepe’de oturan, Maltepe’nin sorunlarını takip edip çözmeye gayret eden hatta danışmanlarıma talimat verdim. Maltepe’den talebi olup makamımıza gelen herkesin sorunları ile ilgileneceksiniz diye.

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (1)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (2)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (3)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (4)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (5)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (6)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (7)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (8)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (9)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (10)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (11)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (12)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (13)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (14)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (15)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (16)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (17)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (18)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (19)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (20)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (21)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (22)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (23)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (24)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (25)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (26)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (27)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (28)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (29)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (30)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (31)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (32)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (33)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (34)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (35)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (36)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (37)

OSMAN BOYRAZ MALTEPEDE (38)

Yorumlar kapalı.