osman boyraz beykoz-şile (21)

Osman Boyraz ”Sefer bizden zafer Allah’tan”

Abone Ol
Daha Fazla

AK Parti MKYK üyesi ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Osman Boyraz Seçim Koordinasyon Merkezi’nin belirlediği program sebebiyle Beykoz ve Şile’de ziyaretlerde bulundu. ”Sefer bizden, zafer Allah’tan diyen Boyraz, 1 Kasım seçimlerinde vatandaşlardan istikrardan yana tavır kullanmalarını istedi.

Beykoz, Şile Ağva’da düzenlenen esnaf gezisi, vatandaş sohbetlerinde konuşan AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Osman Boyraz ”7 Haziran seçimlerinden kendimize ders çıkardık, eksiklerimizi, hatalarımızı gördük ve bunları düzeltmek için ilk günkü heyecanla, ilk günkü aşk ile yeniden yollara düştük. Her şikayet bir fırsattır mantığı ile hareket ederek sizlerin dertlerinize, sıkıntılarınıza çözüm üretebilmek için meydanlara çıktık.

12 yıl iktidarda kalarak %41 oy almak Türkiye’de değil dünyada örneği olmayan bir başarıdır. Fakat AK Parti olarak öz eleştiri yaptığımızda eksiklerimizi gördük.

Ülkücülük milletine hizmet etmektir
Geçtiğimiz günlerde Sancaktepe’de bir programa gittiğimizde Milliyetçi Hareket Partili olduğunu söyleyen bir vatandaşımız bana şunları söyledi. 7 Haziran öncesinde 170 kişi çalıştırıyordum, şuan 110 kişiye düşürdüm, böyle giderse 40 kişi daha işten çıkartmak zorunda kalacağım. Ben ülkücülüğü, milliyetçiliği 3 hilal olduğunu, 9 ışık olduğunu bilirdim ancak ülkücülüğün bu ülkeye, bu memlekete hizmet etmek olduğunu şimdi anlıyorum.

Gönül teline dokunduğumuz zaman bu millet bizimle tekrar kucaklaşmaya hazır
Gönül teline dokunduğumuz zaman vatandaşın bizimle tekrar kucaklaşmaya hazır olduğunu görüyoruz. Sırtımızda akması gereken son damla terin aktığına inanırsak o an yastığa başımızı koyup rahat uyuyabiliriz. Sefer bizden, zafer Allah’tan diyoruz. Biz seferden sorumluyuz.

Ortadoğu ve islam dünyası 1000 yıldır ilk kez böyle bir saldırı ile karşı karşıya
Bu topraklar 1000 yıldır ilk kez böyle bir saldırı ile karşı karşıya. Özellikle Ortadoğu ve islam dünyası küresel güçlerin dizayn etmeye çalıştığı Irak’ta başlayan, Suriye’de, Mısır’da, Lübnan’da bu coğrafya da teker teker domino taşları gibi hepsinde karışıklık oluşturdular ve sıra Türkiye’ye geldi. Suriye’deki ateşin benzerini bu topraklarda çıkarmak istiyorlar. Bu topraklarda yaşayan Türk’ü, Kürt’ü hangi etnik kökenden olursa olsun 1000 yıldır birlikte yaşamanın en güzel örneklerini sağlamışlar. İç içe geçmişler, et tırnak gibi. Kardeşlik zemini oluşmuş burada. Bu kardeşliğe fitne tohumu ekmek isteyenlere bu toplum gerekli cevabı verecek. Bu topraklarda yaşayan herkes bu ülkenin birinci sınıf vatandaşıdır. Kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur. Üstünlük sadece takvadadır” şeklinde konuştu.

osman boyraz beykoz-şile (1)

osman boyraz beykoz-şile (2)

osman boyraz beykoz-şile (3)

osman boyraz beykoz-şile (4)

osman boyraz beykoz-şile (5)

osman boyraz beykoz-şile (6)

osman boyraz beykoz-şile (7)

osman boyraz beykoz-şile (8)

osman boyraz beykoz-şile (9)

osman boyraz beykoz-şile (10)

osman boyraz beykoz-şile (11)

osman boyraz beykoz-şile (12)

osman boyraz beykoz-şile (13)

osman boyraz beykoz-şile (14)

osman boyraz beykoz-şile (15)

osman boyraz beykoz-şile (16)

osman boyraz beykoz-şile (17)

osman boyraz beykoz-şile (18)

osman boyraz beykoz-şile (19)

osman boyraz beykoz-şile (20)

osman boyraz beykoz-şile (21)

osman boyraz beykoz-şile (22)

osman boyraz beykoz-şile (23)

osman boyraz beykoz-şile (24)

osman boyraz beykoz-şile (25)

osman boyraz beykoz-şile (26)

Yorumlar kapalı.