osman boyraz (18)

Osman Boyraz’ın hızına yetişmek zor

Abone Ol
Daha Fazla

Aday olduğu günden itibaren teşkilat ziyaretleri, basın ve sivil toplum örgütleri ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ile toplumun her kesiminde var olduğunu gösteren İstanbul 1. Bölge Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Osman Boyraz, Maltepe’de düzenlenen sevgi yürüyüşü ardından yaptığı esnaf ziyareti ile varlığını hissettirdi.

Esnaf ziyaretleri sırasında İstanbul Milletvekiliyim, Maltepe’de oturuyorum, sizlerden destek istiyorum diyen Osman Boyraz, vatandaşlar ile sohbet etti, destek istedi.

Vatandaşların sorunlarını dinleyen, sorunlarınıza çözüm üretmek için geldim diyen İstanbul Milletvekili Osman Boyraz “Yapamayacağımız hiçbir sözü veremeyiz ama yasalar çerçevesinde yapılabilecek, çözülebilecek tüm sorunlarınızın takipçisi olacağım” şeklinde konuşan Boyraz, Akşam saatlerine kadar Maltepe’de kapı kapı dolaştı. Vatandaşlardan destek isteyen, karanfil dağıtan Osman Boyraz akşam saatlerinde Maltepe’den ayrıldı.

BTP,MHP,CHP,Vatan Partisi standlarını ziyaret etti
Esnaf ziyaretleri sırasında Bağımsız Türkiye Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Vatan Partisi seçim standlarını da ziyaret eden İstanbul Milletvekili Osman Boyraz hem karanfil verdi hem de seçimlerde başarılar diledi. Osman Boyraz’ın bu nazik davranışı taktir topladı.

osman boyraz (1)

osman boyraz (2)

osman boyraz (3)

osman boyraz (4)

osman boyraz (5)

osman boyraz (6)

osman boyraz (7)

osman boyraz (8)

osman boyraz (9)

osman boyraz (10)

osman boyraz (11)

osman boyraz (12)

osman boyraz (13)

osman boyraz (14)

osman boyraz (15)

osman boyraz (16)

osman boyraz (17)

osman boyraz (18)

osman boyraz (19)

osman boyraz (20)

osman boyraz (21)

osman boyraz (22)

osman boyraz (23)

osman boyraz (24)

osman boyraz (25)

osman boyraz (26)

osman boyraz (27)

Yorumlar kapalı.