hasanzengin

Oto Galericiler Derneği Bostancı’da Buluştu

Abone Ol
Daha Fazla

Anadolu yakası Oto galericileri Derneği düzenlenen bir organizasyon ile Greenpark otel Bostancı’da bir araya geldi.
sahibinden.com sponsorluğunda bir araya gelen dernek üyeleri Oto Kasaba ile ilgili anlatılan bilgileri denleyerek gelinen son noktayı öğrendiler. Proje ile ilgili olarak katılımcılara bilgi veren Dumankaya İnşaat yönetin kurulu başkanı Hüseyin Dumankaya proje için 500 dönümlük bir arazinin bulunduğunu ve olumlu gelişmeler kaydedildiğini ifade ederek bu yıl içinde bir aksilik olmazsa inşaata başlanabileceği müjdesini verdi.

İstanbul Anadolu Yakası Oto Galericileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bayrak ise konuşmasında “Oto Galericilerini dernek altında bir araya toplarken en büyük amacımız, üyelerimiz arasında dayanışmayı sağlamak,bir olmak,iri olmak ve diri olmak idi.Çok şükür ki salondaki manzara bu amacımızın gerçekleştiğini göstermekte ve bizlere daha çok çalışma azmi ve kuvvet vermektedir.Bizler bu dayanışmayı,bu birlikteliğimizi sürdürdükçe tüm zorlukların aşılacağını, çok iyi şeyler elde edileceğini göreceksiniz” dedi.

Gazetemize konuşan İstanbul Anadolu Yakası Oto Galericileri Derneği 2. Başkanlığı görevini yürüten Hasan Zengin ise Oto Kasaba ile ilgili gelişmelerin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek şöyle devam etti “Bugün arkadaşlara müjdesi verilen gelişme bizler için umut vericidir. Sayın başkanın da dediği gibi bir aksilik olmadığı taktirde bu yıl içerisinde inşaat başlayacak diye umut ediyoruz. Bir önce ki bulunan arazi ile bu arazi arasında oldukça büyük fark var. Bu da daha çok galereci arkadaşımızın bir araya geleceği anlamına geliyor. Müşterilere daha ferah ortamlarda hizmet vermek istiyorus. İşte Oto Kasaba da bunun için önemli. Araç alacak kişilerin semt semt gezmesine gerek kalmadan tek bir merkezde aradığını bulacak ve bir araç sahibi olarak Oto Kasaba’dan ayrılacak” dedi.

hasanzengin

IMG_5648

IMG_5650

IMG_5656

IMG_5663

IMG_5670

IMG_5677

IMG_5688

Yorumlar kapalı.