59004878cfe78_2

“ Pendik Sohbetleri” Başladı

Abone Ol
Daha Fazla

Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Pendiklilerle bu kez  “Kenan Şahin’le Pendik Sohbetleri” adlı yeni programda buluşuyor. İlki Esenler Mahallesi’nde gerçekleşen etkinlik “Gençler Soruyor” formatında yapılıyor. Vatandaşlar programın sunucusu Güven Fındıklı’ya kendilerini tanıtıp dilek ve sıkıntılarını aktarırken Başkan Dr. Kenan Şahin de soruları not alıyor.

Fevzi Çakmak Camii Okuma Salonu’nda gerçekleşen ilk buluşmada şehirden siyasete, ekonomiden altyapıya kadar her konuda soruları samimiyetle cevaplayan Başkan Şahin, aynı zamanda gelecekte yapılacak projeler hakkında da bilgiler verdi. Bir saat süren program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Esenler Spor Kompleksinin durumu netleşiyor

Mahalle Muhtarı İzzet Tozan ve vatandaşların soruları arasında Esenler Spor Kompleksi de vardı. Geçtiğimiz yıl yapımı Gençlik ve Spor İl Spor Müdürlüğü tarafından tamamlanan tesisi kimin işleteceği merak konusu olmuştu. Konuya açıklık getiren Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Esenler Spor Kompleksi’ni belediye olarak işletebileceklerini ancak elektrik ve su gibi giderlerinin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından karşılanmasını beklediklerini söyledi. Bu konuda görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Başkan Dr. Kenan Şahin, sürecin kısa sürede netleşeceği bilgisini verdi.

Yorumlar kapalı.