pratikucakbileti

Pratikucakbileti.com rekora koşuyor

Abone Ol
Daha Fazla

Tüm Türkiye’nin kullandığı ucuz uçak bileti, www.pratikucakbileti.com tarafından temin ediliyor. Gündelik 50 bin, aylık 1 buçuk milyon online ziyaretçisi bulunan www.pratikucakbileti.com adlı internet sitesi şirketi 50 personel, 50 bilgisayarcı ile Türkiye’nin en ucuz biletini temin etmek için çalışıyor.

1973 yılından beri Moda Turizmin faaliyet alanları içerisinde yer alan www.pratikucakbileti.com 2007 yılından beri Türkiye’ye ucuz uçak bileti temin noktasında hizmet veriyor.

Online uçak bileti portalında rakip tanımıyoruz diyen şirket yetkilileri, 2013 yılında Türk Hava Yolları birincilik ödülünü, Türsab’dan 43. yıl onur belgesi, Pegasus hava yollarından birincilik, Bora Jet havayollarından birincilik, Ögen turizmden turizme katkı ödülü, Anadolu Jet’ten birincilik ödülü alarak vatandaşlara ucuz uçak bileti satan portal olarak hafızalara kazındı. İnternete www.pratikucakbileti.com yazdığınız taktirde gideceğiniz yere en uygun, en ucuz ve en konforlu alternatifleri aynı anda görebileceksiniz.

Moda Turizm işletmecisi ve www.pratikucakbileti.com yetkilisi Cihangir Topal “Yeni yılda yeni yılla birlikte yeniliklerimiz var. Vatandaşlarımızın ucuz uçak bileti temin etmelerine aracılık etmekten mutluluk duyuyoruz” diye duygularını dile getirdiler.

pratik ucak bileti

pratikucakbileti

Yorumlar kapalı.