DSCF0898

Şampiyonluk Sözü Verdiler

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe 1453 Gençlik Spor Kulübü, Maltepe yerel basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltıya 1453 Maltepe Gençlik Spor Kulübü yöneticileri, futbolcuları, yerel basın mensupları, Milletvekili Aday Adayı Bülent Gürpınar katıldılar.

Yönetim kurulu üyeleri ve futbolcuları basına tanıtan Başkan Cevdet Pirgaip, kahvaltıda bir konuşma yaparak şunları söyledi.

Pirgaip “Öncelikle bizleri yanlız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Yeni sezonda 35 futbolcu izledik ancak bunlardan 15’ini transfer ettik. 1. Amatör Kümeye yükselme konusunda ne gerekiyorsa yapacağız. Geçtiğimiz yıl malum sebeplerden dolayı kıl payı kaçırdığımız şampiyonluğu bu sene hakettiğimiz şekilde kazanacağız” şeklinde konuştu.

Futbol şube sorumlusu Cengiz Yavuz’a minnettar olduğunu söyleyen Pirgaip “Gece gündüz demeden kulüp için çalışan, her türlü fedakarlıktan kaçınmayan değerli dostum, futbol şube sorumlum Cengiz Yavuz’a hepinizin önünde teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra Futbolculardan ve teknik heyetten şampiyonluk sözü istendi. Bu sene şampiyonluk sözü veren futbolcular ve teknik direktör, bulunduğumuz cafenin adı Tesadüf ama şampiyonluklar Tesadüf değildir. Bu sene şampiyon olacağız ifadelerini kullandılar.

2 Milletvekili Aday Adayımız Var

Maltepe 1453 Gençlik Spor Kulübü Başkanı Cevdet Pirgaip, kulüp yönetiminden ve kurucu üyelerinden 2 milletvekili aday adayı olduğunu ifade etti.

Özgecan Arslan’a Yapılan Hainliktir
Daha sonra toplantıda söz alan AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Bülent Gürpınar “Öncelikle Özgecan Arslan kardeşimize yapılan hainliği kınayarak sözlerime başlamak istiyorum. Bu mesele memleket meselesidir. Bu hainlerin idamın tekrar getirilerek asılmasını istiyorum. 3-5 sene yatıp çıktığı zaman bu tip hainliklere devam edecekler” dedi ve şöyle devam etti.

Vatan TV yönetim kurulu üyeliği, Radyo Seymen yönetim kurulu üyeliği, Tokatspor Başkan Yardımcılığı, Kartalspor Başkan Yardımcılığı, Amasyaspor Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum ve hala aktif görevlerde bulunuyorum. Çıkmış olduğum bu yolda desteklerinizi istiyorum” ifadelerini kullandı.

DSCF0927

DSCF0923

DSCF0916

DSCF0915

DSCF0913

DSCF0911

DSCF0907

DSCF0902

DSCF0900

DSCF0898

DSCF0896

Yorumlar kapalı.