selin ilhan yılmaz

Selin İlhan’dan haber var!

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Belediyesi destek hizmetleri müdürlüğünde çalışırken bir süre önce “vatandaşları dolandırdığı” iddiası ile 7 Milyon TL ile ortadan kaybolduğu iddia edilen Selin İlhan vekili K.Y gazetemizi arayarak ilginç iddialar ortaya attı.

Gazetemiz genel yayın yönetmeni Ahmet Tükek, Selin İlhan vekili K.Y ile bir araya geldi. Selin İlhan tarafından kaleme alındığı iddia edilen 10 sayfalık “İTİRAFNAME” ve eklerini açıklayan K.Y, “kardeşimiz Selin İlhan asla masum değildir. Ancak onu buraya iten, bu batağın içerisine sürükleyen kişi ve kurumları tüm belgeler ile birlikte Cumhuriyet Savcılığına bildireceğiz. Selin İlhan’ın bir dolandırıcı gibi kamuoyuna atılması doğru değildir. Elimizdeki tüm bilgi ve belgeleri Selin İlhan hanımefendi İstanbul dışından döndüğü gün itibariyle Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacağız.

Bu olayın içerisinde kim varsa, ne kadar sorumluluğu varsa kanun önünde başta Selin İlhan olmak üzere hesap vereceklerdir. Ancak Selin İlhan’ın “İTİRAFNAME’DE” kalem kalem yazdığı gibi topladığı paralar, kişiler ve kurumlar söylenildiği gibi 7 Milyon TL değildir. Mesai arkadaşlarından, şirketlerden ve tefecilerden aldığı toplam para miktarı 700-800 Bin TL’dir.

Bunların tefecilerden alınan paraların faizleri düştüğünde ana para 500 Bin TL’dir” ifadelerini kullandı.

Yakında Cumhuriyet Savcılarına suç duyurusunda bulunarak itirafları belgeleri ile birlikte ibraz edeceğini ifade eden Selin İlhan ve vekili K.Y, kamuoyunu bilgilendirmek adına tüm televizyon kanallarına da bir açıklama yapacağı ifade edildi.

Şuanda sağlık sorunları nedeniyle il dışında olduğu ifade edilen Selin İlhan’ın birkaç gün içerisinde Cumhuriyet Savcılarına giderek elindeki tüm bilgi ve belgeleri sunacağı ifade edildi.

Selin İlhan’ın vekili K.Y, toplumun yargısız infaz yapmasını kabullenemediklerini, Selin İlhan’ın asla yurt dışına kaçmadığını, bir klinikte tedavi gördüğünü sözlerine ekledi.

Yorumlar kapalı.