83e9e30cd1bd4f839c9ee63037358169

SİVAS İMRANLI’DAN İLGEZDİYE ZİYARET

Abone Ol
Daha Fazla

Sivas İmranlı ilçesi, sivil toplum örgütleri kalabalık bir grupla Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret etti.

Sivas İmranlı İlçesi Dernekler Federasyonu Başkanı, İmranlı Köy Dernekleri Başkanları, Meclis Üyeleri ve Ataşehir Mimar Sinan Mahalle Muhtarı Şahin Acar Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yle geniş katılımlı bir toplantı yaptılar.

İmranlı Federasyonuna bağlı 41 köy derneğinin temsilcileri ve Federasyon Başkanı Süleyman Arıkan ziyaret ettikleri Başkan İlgezdi’ye, hem taleplerini hem de kendilerine verdiği desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Görüşmede öncelikle İmranlı ilçesine bağlı derneklerin sorunlarını dinleyen İlgezdi, talepleri değerlendireceğini ve yerine getirmek için çalışmalara başlayacağını iletti. Aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çeken İlgezdi, Ataşehir’de yöresel derneklerin sivil toplum projelerini hep desteklediklerini söyledi. İlgezdi, federasyon temsilcilerine Mustafa Kemal Mahallesi’nde yapımı devam eden Erdal Eren Sivil Toplum Merkezi hakkında da bilgi verdi. Erdal Eren Sivil Toplum Merkezi’nin kısa süre sonra hizmete gireceğini belirten İlgezdi, İmranlı İlçesi Dernekler Federasyonu için de bir bölüm ayırma önerisini federasyon temsilcilerine iletti.

Yorumlar kapalı.