OLAY

Sözünü tut Kadir Abi

Abone Ol
Daha Fazla

Olay Gazetesi bu hizmetin Maltepe’ye getirilmesi için her ortamda mücadele edecek.

İBB Başkanı Sayın Kadir Topbaş, İstanbul’da tarihe altın harflerle yazılacak bir başarıya imza atarak 3 dönemdir İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını yapmaktadır. Bu dönem Kadir Topbaş’ın son dönemidir. Zira AK Parti’de 3 dönem kuralı vardır ve dönem sonunda da koltuğunu bir başkasına devir edecektir.

Ancak halktan büyük teveccüh gören Kadir Topbaş 2 dönem üst üste adaylığı sırasında Maltepe’ye gelerek Maltepe kent meydanı yayalaştırması, trafiğin yer altına alınması projesi sözünü vermiştir. Buradan Kadir abiye sesleniyoruz. Maltepe meydanında verdiği sözü henüz yerine getirmemiştir. Bizim bildiğimiz Kadir Topbaş verdiği her sözü yerine getirir.

Öyleyse Kadir abi Maltepe’ye verdiğin bu sözü lütfen yerine getir. Umuyor ve bekliyoruz ki Kadir Topbaş bu haberi okuduğu zaman Maltepe’ye söz vermiş bir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sözüne sadık kalacak ve dönem bitmeden bu sözünü yerine getirecektir. Şimdi Kadir abiden bekliyoruz. Maltepe kent meydanı yayalaştırması, trafiğin yer altına alınması projesini gerçekleştirsin.

Gazeteler kurumlara posta edildi

Maltepe’ye bu hizmetin getirilmesi için her ortamda mücadele edecek olan İstanbul Olay Gazetesi, yayınlanan bu gazeteyi Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi, İl Başkanlıkları, anakent belediye meclis üyelerine kargo etti.

20151124_130356 copy

20151126_134303 copy

20151126_134319 copy

OLAY

Yorumlar kapalı.