DSCF1006

Şuayip İçli AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Oldu

Abone Ol
Daha Fazla

Av. Şuayip İçli, 25. Dönem Ak Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti İstanbul İl başkanlığında resmi başvurusunu gerçekleştiren İçli, Maltepe İlçe teşkilatında yaptığı açıklamada şunları söyledi. İçli; ” 07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden İstanbul Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundum. AK Parti iktidarının 2023 vizyonunda görev almak ve şehrimize ve ülkemize hizmet noktasında çaba göstermek adına göreve talip oldum. İstanbul’a ve Ülkeme hizmet için yola çıktık.” dedi.

Av.Şuayip İçli, “Neden Milletin Vekili olmak istiyorsunuz?” sorusuna ise şu şekilde cevap verdi; Hep Birlikte Yeni Türkiye’nin inşasında bir tuğla da ben koymak için ve hatta tuğla olmak için, Yeni Türkiye’nin inşasında karşılaştığımız ve ilerde daha çetinleri ile karşılaşma ihtimaline karşı safları daha da sıklaştırmak için, Büyük meşakkatlerle türlü türlü komplo ve tuzaklarla mücadele edenlere, onların yüklerine omuz vermek için, taşın altına el koymak ve yükleri paylaşmak için, Yeni Türkiye’nin inşası, hep birlikte mümkün olduğuna inandığım için, Türkiye’nin şu anda kurtuluş mücadelesi verdiğine ve bu mücadelenin de aynı düşman işgaline karşı hep birlikte verilmiş mücadele azim, kararlılık, inanç ve ruh ile mümkün olduğuna inandığım için, Yeni Türkiye’nin inşasında nöbet tutanların, gayret edenlerin nöbetlerini devir almak için, mücadelenin sekteye, kesintiye uğramaması, aynı azim ve inançla devam etmesine inandığım için, Nöbet ve nöbet yeri kutsaldır, terk edilemez, bunun için görev beklenmez göreve talip olunur inancını taşıdığım için, Hep birlikte biz Türkiye’yiz ve Bizi biz yapan ortak değerlerimizin sürekli hakim ve iktidar olmasını istediğim için, Bize yabancı olan dayatmacı ve bize uymayan kıyafetlere karşı olduğum için, Benim için vakayı adiyeden olan milletvekilliği müracaatı, anlam ve mahiyeti itibariyle de vakayı Hayriye ve vakayı mahsusa olduğuna inandığım için, Zaten vekillik yapmaktayım ve ben bir vekilim bu yönüyle vakayı adiyedendir. Ancak, bunu özel ve hayırlı yapan vekilliğin bir kişinin değil toplumun adına milletin adına yapılıyor olmasıdır.

AV.ŞUAYİP İÇLİ KİMDİR

Aksaray doğumlu olup, Nevşehir kütüğünde kayıtlıdır. Dicle üniversitesinde başladığı “ Lisans hukuk Eğitimini” yatay geçiş yaparak İstanbul üniversitesinde tamamlamıştır. Halen Maltepe Üniversitesinde özel hukuk dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Öğrencilik yıllarından beri Birlik Vakfı, Milli Gençlik Vakfı, Ensar Vakfı, İlim yayma Cemiyeti ve yöresel dernekler gibi sosyal ve dayanışma örgütlerinin çalışmalarına katılmıştır.

Karate federasyonundan 2.dan karatecidir. Karate federasyonu ve Atletizm Federasyonu hukuk kurulu üyesidir. Maltepe Fenerbahçeliler taraftarı derneği yönetim kurulu üyesidir. Maltepe Erzurumlular Vakfı Mütevelli heyeti Üyesidir.

Spor hukuku alanında özel eğitim almış ve bu alanda çalışmalar yürütmektedir.

DSCF1031

DSCF1029

DSCF1028

DSCF1023

DSCF1022

DSCF1020

DSCF1015

DSCF1009

DSCF1006

DSCF1005

DSCF1004

DSCF1003

Yorumlar kapalı.