serkan-uzunçavdar-11

Taekwondo’da Maltepe’nin Gururu Oldular

Abone Ol
Daha Fazla

Teekwondo Anadolu Yıldızlar Ligi Şampiyonası kapsamında rakiplerini birer birer egale eden Dilara Arslan ve Buse İncir, İstanbul ve Marmara elemelerinde şampiyon oldu ve yarı finale isimlerini yazdırdılar.

Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen projesi kapsamında Anadolu Yıldızlar Ligi şampiyonasında Maltepeli Sporcular Buse incir ve Dilara Arslan, İstanbul elemelerinde Şampiyon olarak Bursa’da yapılan Marmara Grubu çeyrek finallerine gitmeye hak Kazandılar.

Çeyrek final karşılaşmalarında ise Başarıyla geçerek Yarı final Bileti için Manisa ya gitme hakkı kazanan 2 sporcumuz Özellikle Dilara Arslan tüm rakiplerini nakavt ederek şampiyonada göz doldurdu.

Başarılarından Dolayı Buse incir, Dilara Arslan ve Antrenörleri Serkan Uzunçavdar ile birlikte Spor ilçe Müdürü Şahin Ayrım’ı ziyaret etti. İlçe Spor Müdürü şahin Ayrım sporcuları ve Milli Takım Antrenörü Serkan Uzunçavdar’ı tebrik ederek Yarı final Manisa ve Final müsabakası Sivas’ta başarı beklediklerini Yarı final Manisa Dönüşü Maltepe ilçe Kaymakamımıza çıkıp sporcu ve Antrenörümüzü ödüllendireceğiz dedi.

Milli Takım Antrenörü Serkan Uzunçavdar Antrenör olmak zor iş. Bu işe gönül vermeniz gerekiyor. Başarı kolay gelmiyor Çok emek sarf etmek gerekiyor ve Sporcularımıza gençlerimize Maltepeli iş adamların sahip çıkması gerekiyor.. Ilçe Spor Müdürümüze Nazik davetinden dolayı teşekkür ederim.. Ayrıca Bizlere desteklerinden Dolayı Maltepe Belediye Başkanı Sayın Ali Kılıç’a Visiad derneği Başta Şaban Başkurt ve değerli Yönetim kadrosuna Ve İş kadını Sayın Münteha Adalı’ya Bir eğitimci olarak Teşekkür etmeyi borç biliyorum” dedi.

serkan-uzunçavdar-2

serkan-uzunçavdar-11

Yorumlar kapalı.