maltepe trabzonlular derneği

Trabzonlular teröre lanet etti

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri dernek binasında düzenledikleri basın toplantısıyla son günlerde yaşanan terör olaylarını bir basın açıklamasıyla lanetlediler.

Dernek Başkanı Kamil KARABAK’ın yaptığı açıklamada; Terörü lanetliyoruz. Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine ve ülkemize başsağlığı, gazilerimize de geçmiş olsun. Son günlerde yine gazetecilere yapılan saldırıları da kınıyoruz” dedi.

Dernek yöneticileri de yaptıkları açıklamada şunları söylediler.

– Mehmet KARADENİZ; Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var.

– Ömer Tellioğlu; Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere her zaman dik durduk. Oyunların parçası olmayacağız. Kardeşliğimizi kimse bozamaz.

– Mustafa ÖZDEMİR; Terör saldırılırandın sağlık personellerimizde şehit olmuştur ve sağlık araçlarıda büyük zararlar görmüştür. Sağlık hizmeti alınmaması için saldırılar yapılıyor. Sağlık çalışanlarına Allah’tan rahmet diliyorum.

– Cevdet ABDİKOĞLU; Dünya da ve ülkemizdeki tüm terör olaylarını kınıyorum. Barış ve kardeşlik içinde yaşamamızı engellemek istiyorlar. Biz bu oyunlara gelmeyeceğiz.

– Hilmi AKBULUT; Terör eylemlerini kınıyoruz. Basına da büyük oyun oynanıyor. Basında birilerinin parçası olmamalı.

– Mehmet UZUNAL; Bayrak inmez, vatan bölünmez. Sivil toplum kuruluşları olarak bu ilke doğrultusunda devletimize, askerimize, polisimizin yanındayız. Şehitlerimize allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerim.

– Bilal YEŞİLYURT; Terör tüm islam aleminin belası. Uygulamaya konmuş bir plan var. Ülkemiz ayağa kalkınca bu oyunlar ortaya çıkıyor. Yakalanan ajanlar var. Oyuna gelmemeliyiz. Şiddeti kınıyoruz. Daha öncelerinde de bunları yaşadık. İnşallah bundan da kurtulacağız.

maltepe trabzonlular derneği

Yorumlar kapalı.