TUZLA YEŞİLAY CEMİYETİ

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Tuzla Şubesi Tülin Sayın Başkanlığında kuruldu

Abone Ol
Daha Fazla

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Tuzla Şubesi Tülin SAYIN Başkanlığında resmen kurularak faaliyetlerine başladı.
Özellikle sosyal sorumluluk projelerindeki çalışmaları ile takdir toplayan Sosyolog Tülin SAYIN Başkanlığında oluşturulan Yönetimde, Tuzla Bölgesinin öne çıkan başarılı isimler yer aldı.
İnsan hayatını her geçen gün daha fazla tehdit eden olumsuz bağımlılıkların önüne geçilebilmesi ve daha sağlıklı, dinamik, nesiller tesis edebilmek adına Tuzla’da böyle bir oluşuma gittiklerini söyleyen Başkan Tülin SAYIN, 16 kişiden oluşan heyecanlı bir yönetimle faydalı çalışmalar yapacaklarını söyleyerek kurucu olarak fedakârlık gerektiren bu oluşumda görev alan ekibine teşekkür etti.

Yeşilay faaliyetlerinin önemli ayaklarından bir tanesini gönüllülerin oluşturduğuna vurgu yapan SAYIN “Tuzla’da kendi geleceklerine sahip çıkan sağlıklı bir neslin yetişmesi için bu güçlü ekiple, gönüllülerimizle, belediyemizle, kamu kurumlarımızla, sivil toplum kuruluşlarıyla hep birlikte sağlıklı nesiller için mücadele edeceğiz. Türkiye Yeşilay Cemiyeti Tuzla Şubesinin ilçemize ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

TUZLA YEŞİLAY CEMİYETİ ŞUBESİ YÖNETİM KURULU
16 kişilik yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor: Tülin SAYIN (Başkan), Turgut Özcan, Güven Yiğit, Osman Admış, Nimet Mangan, İbrahim Nazmi İş, Mehmet Çelikel, Levent Ayaz, Muhammet Atalay, Hamdi Şatıroğlu, Hidayet Kurt, Arzu Öğüt Şimşek, Aytekin Akkurt, Kübra Yıldırım, Burak Emre Ekmekçi ve Öznur Durak.

foto 2 copy

foto 3 copy

foto 4 copy

foto 5 copy

foto 8 copy

foto7 copy

foto9 copy

TUZLA YEŞİLAY CEMİYETİ

Yorumlar kapalı.