acem-babalari-egitime-dahil-etti-3

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, Babaları da Eğitime Dahil Etti

Abone Ol
Daha Fazla

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, çocuklarına en çok kitap okuyan babaları 2. Tuzla Kitap Fuarı’nda “Bana Bir Masal Anlat Baba” etkinliğinde ödüllendirdi.
Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, 2. Tuzla Kitap Fuarı’nın son gününde kitap okumanın ve çocuklarla kaliteli vakit geçirmenin önemine dikkat çekmek için “Bana Bir Masal Anlat Baba” isimli özel etkinlik düzenlendi. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi kursiyerleri arasında 1 ay boyunca çocuğuna en çok kitap okuyan babalar 1. olarak seçildi. Hamza Topçu, Hüseyin Şahin, Hasan Arslan, Recep Ercan, Sabri Ekrem, Kenan Özev, Mustafa Göçmenli, Hasan Demir, Cüneyt Başarı, İlyas Gümüş, Erkan Aktaş ve Tuna Ceylan, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’yı temsilen Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan tarafından ödüllendirildi. Etkinlikte ödül kazanan babalar, hem yarışmanın içeriği hem de ödül için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkürlerini iletti.
Hediye töreninin ardından Masalcı Abla ile müzikal masallar anlatıldı, çocuklar müzikli oyunlar oynayarak aileleri ile birlikte güzel zaman geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Yorumlar kapalı.