DSCF2147 copy

Tuzla Döner hizmete açıldı

Abone Ol
Daha Fazla

Maltepe’li iş adamı Kadir Aydeniz’in ortak olduğu Tuzla Döner hizmete girdi. Ahmet Oklu, Volkan Tepecik, Necmi Yılmaz, Kadir Aydeniz’in ortaklıklarıyla hizmete giren Tuzla Döner’in açılışı yapıldı. Açılış için davete icabet eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Dream Hill Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Oktay, Maltepespor yönetim kurulu üyeleri Arif Tevetoğlu, Hakan Yalçın, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış şerefine ücretsiz döner ziyafeti yapan Tuzla’lılar, dönerin lezzetini tatma imkanı buldular.

Kurdaleyi hayırlı uğurlu olsun, Allah bol kazanç versin diyerek kesen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da, Tuzla Döner’in lezzetini tadarak vatandaşlara tavsiye etti. “Türk geleneğinin damak tadını yansıtıyor” diyen Şadi Yazıcı, işletme sahiplerine hayırlı olsun ifadelerini kullandı.

Açılışta gazetemizin sorularını cevaplayan Maltepe’li iş adamı Kadir Aydeniz şunları söyledi. Aydeniz “3 arkadaşımız ile Tuzla’ya lezzet getirdik. Damak tadına hitap eden, geleneksel yaprak döneri ve iskenderi Tuzlalıların beğenisine sunduk” ifadelerini kullandı.
Maltepe’deki başarılı iş hayatını Tuzla’ya da yansıtacak olan Kadir Aydeniz ve ortaklarına hayırlı olsun diyerek bol kazançlar diliyoruz.

DSCF2114 copy

DSCF2117 copy

DSCF2121 copy

DSCF2124 copy

DSCF2127 copy

DSCF2136 copy

DSCF2138 copy

DSCF2139 copy

DSCF2140 copy

DSCF2143 copy

DSCF2147 copy

Yorumlar kapalı.