135e6907-99af-4b7a-9c8b-b7e6bc1490a2

YEMEKTE BULUŞTULAR

Abone Ol
Daha Fazla

Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü’nün geleneksel birlik beraberlik geçişinde iş, Siyaset ve Spor camiası buluştu.

Maltepe Belediyesi Küçükyalı Kültür Merkezi’nde düzenlenen birlik beraberlik gecesinde bir çok çevreden çok sayıda isim katıldı. Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Maltepespor Başkanı Cahit Durhan, Masiad Başkanı Cem Karatepe, Fenerbahçe Yönetim kurulu üyesi Şekip Mosturoğlu, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Av.Ümit Çoban, CHP Maltepe İlçe Başkanı Zeynep Babacan, basın mensupları ve çok sayıda davetlinin katıldığı yemekte başarılı çocuklara diz üstü bilgisayar hediye edildi.
Programın açılış konuşmasını yapan Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü Başkanı Selçuk Uzun; göreve geldiklerinde 70 olan alt yapı sporcusunun sayısının 460’a yükseldiğini ifade etti. Başarılarının artarak devam ettiğini ifade ederek bulundukları guruptan lider olarak Sal Ligi’ne çıkmayı hedeflediklerini ifade etti.

Ayrıca Bölgenin tek yelken kulübü olduklarını dile getiren Selçuk Uzun, Kulübün tekrar Yelken sporunu aktif olabilmesi için siyasetçilerden destek beklediklerini dile getirdi.
Programda konuşma yapan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ise “O gün kuruluşunda temelleri atanlar gençliğe yatırım yapmışlar. Çocuklarımızı sokaklardan alıp spora kazandırdıkları için Selçuk başkanımıza teşekkür ediyorum. Belediye olarak herkese sevgi elimizi uzatıyoruz” dedi.

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı; “Selçuk başkanımıza spora katkılarından dolayı teşekkür ederim. Bağımlılık üzerine çalışmalarımız var. Önleyici tedbirlerde amatör sporların önemi ortaya çıkıyor. Sorunları çözülmesi içinde üst makamlarla görüşüyoruz” dedi.

Yorumlar kapalı.